Arayın: 0535 066 71 72

NLP (2. Eğitim)
NLP Practitioner Sertifika Programı
 

 

NLP Practitioner kendi içinize yaptığınız bir yolculuktur. Bu yolculuk potansiyelinizin farkına varmanızı, başarı ve mutluluğun anahtarlarını elde etmenizi sağlayacaktır. Uluslararası başarıya ulaşmış bu program, size sınırlayıcı inançlarınızdan ve istemediğiniz alışkanlıklardan kurtulmanın yollarını gösterecektir.

 

NLP Practitioner eğitimi, sizlere bilinçle bilinçdışı arasındaki farkları öğretecek ve bilinç dışındaki sınırsız kaynaklara açılan kapıların anahtarlarını verecektir.

Programın sonunda diğer insanlarla iletişim kurma yeteneğiniz artacak, bu sayede aileniz, arkadaşlarınız ve iş hayatınızdaki insanlarla daha tatminkar ilişkileriniz olacak. İletişim esnasında kullandığımız dilin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız. Bu sayede daha fazla kişisel güç ve özgürlüğe sahip olacaksınız.

Duygularınızın kontrolünü nasıl ele alacağınızı görecek, zihninizde ve bedeninizde kaynakları nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca hedef belirleme ve sonuç alma ilkeleri ile yeni ve daha mutlu bir hayatın temelini atacaksınız.

DEMO EĞİTİM VİDEO


Program Sonunda Katılımcılara "AteşmanEKİP Koçluk Enstitüsünden" onaylı
"NLP Practitioner Sertifikası”  Verilecektir.

NLP Practitioner Semineri 20 DVD lik Seminer içerikleri (ONLİNE EĞİTİM + SERTİFİKA )

                                                                           NLP Practitioner Semineri 20 DVD lik Seminer içerikleri