Arayın: 0535 066 71 72

Kişisel Gelişim

Neden aynı şeyleri tekrar tekrar yaşadığınızı ve yetekli olduğunuz halde neden başarısız olduğunuzu keşfedin.

 

Bir çok birey için kişisel gelişimin anlamı daha rahat, kolay, bolluk içeren ve hayat ibresini başarılara çeviren zevkli bir yaşama nasıl kavuşacağını öğrenebileceği bir süreçtir.

Kişiye özel olarak planlanan kişisel gelişim seminerlerimizi bire bir özel olarak vermekteyiz. Bunun sebebi, her kişi ayrı bir dünya inancı taşıyor, her kişinin yetişme tarzı, eğitimi, dünyaya bakış açısı, acıları, sevinçleri, değer yargıları ve hedefleri değişiklik göstermesi sonucu, yapılacak çalışmaların farklılık göstermesidir.

Bu eğitimi ciddi olarak almak isteyenler, aşağıdaki linkten ulaşacakları formu doldurarak bize ulaşabilirler. Formunuz elimize ulaştığında sizi arayacağız ve ihtiyacınız olan gerekli detayları aktaracağız. Bu eğitimlere çift olarak katılmak isteyenlere özel ek olarak 2 saatlik evlilik danışmanlığı hediye olarak verilecektir.

 

Kişisel gelişim eğitimlerimiz 4 hafta sürmektedir.

Sizin ve bizim ortaklaşa seçeceğimiz haftanın bir gününde 2 saat olarak verilecek eğitimlerimizin tamamı 8 saat sürecektir.

Hayatınızı değiştirecek bu fırsatı yakamak için hemen şimdi arayın.

0544 743 52 53

  

AteşmanEKİP’den Selamlar...

 

Yaşamımız öyle yada böyle devam ederken, karşımıza çıkan olayları ve kişileri tanımlamakta bazen zorlanabiliyoruz. Bazen hoşumuza gitmeyen bir olayın benzeri, bazende geçmişten tanıdığımız birini anımsatan kişilerle karşılaşır ve daha önceden yaşadığımız hoşumuza gitmeyen olayların aynısı olmasada, benzerlerini yaşadığımızı düşünürüz.

 

Genellikle bunların açıklaması geçmişimizde ki zaman çizgisinde bulunur. Öncelikle bunların ne olduğunu keşfettiğimizde, çözmek içinde adımlar atmış olacağız.

 

Kişisel gelişimde, öncelikle 0-6 yaş arasında ki, hayatımızı programlayan olaylara ve kilitlenmelere odaklanarak, bu olayların hayatımızı şu anda nasıl etkilediğini ortaya çıkartarak, bu programları değiştirme çalışmaları yapıyoruz.

 

Geçmişten gelen olumsuzlukları, blokajları değiştirme çalışmaları ile şu anda içimizde bizi sabote eden kişiliğimizin bakış açısının değişmesini sağlıyoruz. Bu çalışmalar esnasında bazı ödevleriniz olacaktır. Bu ödevleri yapma konusunda sadık davrandığınızda mutlaka etkilerini göreceksiniz.

 

1-    Bilinçaltı yanlış programları bulmak.

2-    Hayatımızı kimi modelleyerek yaşıyoruz?

3-    Bilinçaltı sıralamaları düzeltmek, ilişkileri düzenlemek.

4-    Bilinçaltı odalarda ki eski yanlış inançları değiştirmek.

5-    İletişim dilimizi ve kişilerin iletişim dillerini keşfetmek.

6-    Zihinsel haritalarımızı keşfetmek.

7-    4 ana kişiliğimizin uyum içinde çalışmasını sağlamak.

8-    Farklı alt kişilikleri keşfetmek ve değiştirmek.

9-    Neden mutlu olamadığımızı bulmak. Nasıl değiştiririz?

10- Eski kötü anıların anlamlarını değiştirmek.

11- İstediğimiz kişiliği yaratmak.

12- Zaman çizgisini düzeltmek.

13- İstediğimiz bir yaşamı nasıl kendimize çekeriz?

14- Neyi neden yapıyoruz? Anlamak.

15- Hayatı yeniden çerçevelemek.

16- Bilinçaltı sakinleştirme teknikleri.

17- Affetme teknikleri ve hayatımızdan çalmalarını kesmek.

18- Hedefe odaklanmak ve başarmak.

19- Dil kalıpları hayatımızı nasıl mahvediyor? Değiştirmek.

20- Bakış açımızın alt detaylarını değiştirmek, değişim yaratmak.

21- İki yanımızın anlaşma sağlamasını başarmak.

22- Kişileri anlamak için, düşüncelerini öğrenmek için empati kurma tekniği.

23- İç sıkıntısını giderme teknikleri.

24- Hedefleri gerçekleştirmek için sinema tekniği

25- Stress bize ne yapıyor?

26- Panik atak hastalık değildir. Onu tanıyın ve duygularınızı düzenleyin.

 

Eğitim hangi konuları içerecek?

 

Bilinçaltı sıralamaları düzenlemek

TimeLine Çalışması - Geçmişin acılarını temizlemek

Değişik kişiliklerimizi keşfetmek

Neden aynı kişileri hayatımıza çektiğimizi bulmak

Bizi olumsuz etkileyen yanlış modelleri silmek

Bize engel olan zihinsel sınırlarımızı ortadan kaldırmak

İletişimdeki sorunları ortadan kaldırmak

Eşler ve diğer kişilerle olan iletişimi mükemmel hale getirmek

Bizi bloke eden inançlarımızı bulmak ve değiştirmek

Bilinçaltını temizlemek

Olumsuz duyguları değiştirmeyi öğrenmek

İstediğimiz kişi olmak için yeni bir model yaratmak

Time Line Çalışması (Hedeflere ulaşmak)

Geçmişte Belirlediğimiz hedeflere neden ulaşamadığımızı keşfetmek

Empati kurma teknikleri

Odak noktamızı değiştirmeyi öğrenmek

Çatışan kişiliklerimiz arasında anlaşma sağlamak

Hayat üzerindeki yetkimizi kullanmasını öğrenmek

Hayatın çaldıklarını geri almak

Geçmişten gelen duygusal olumsuz bağları kesmek

Geçmiş ile vedalaşmak

Korkulardan özgür kalmak

Karşımızda ki neden tartışıyor anlamak ve daha birçok konuda ciddi çalışmalarımız ile hayatınızın senaryosunu yeniden yazmayı öğreneceksiniz.

 

İstanbul Beylikdüzündeyiz - Beylikdüzü Uzak mı geliyor? Bakırköy çalışma ofisimize buyurun. Diğer yandan Hafta sonlarına özel, Beyoğlu İngiltere konsolosluğu karşısında size özel çalışma bölümümüzde eğitiminizi alabilirsiniz. 
Yurtdışındamısınız? İstanbulda değilmisiniz? İnternet üzerinden SYKPE aracılığı ile eğitim alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bilgisayar, internet, kamera ve kulaklık.

 

Hayatınızı değiştirecek bir karar verin bizi şimdi arayın. Bu yazıları gece okuyorsanız formumuzu doldurarak bize mesaj gönderin.

 

Lütfen Formu doldurunuz ve Bizim ile iletişime geçiniz.  

FORM İçin BURAYA TIKLAYINIZ

 

Telefonlarımız:  0544 743 52 53

 

Kişisel ve içsel gelişimin adımları:

 

1.Kişisel potansiyeliniz, kararlılığınız ve ya oluşturduğunuz içsel limitleriniz, kişisel inançlarınıza bağlıdır.

 

İç dünyanızdaki aldatmacalara son verdiğinizde, yeterince özgüvene sahipseniz, herşeyi! Başarabilirsiniz. İsteklerinize ulaşmanızı engelleyen şey kendinize sürekli tekrar ettiğiniz hikayenizdir.

 

2.Bir çok kişinin özgüven sorunu çevresel temalara bağlı olabiliyor.

 

Yaşlılık semptomları, cinsiyet sorunları, ruhsal inançlar, kültürel problemler. Genel güvensizlikler: ‘yeterince iyi değilim, ‘daha önce denedim başaramadım, ‘kendimi ifade edemiyorum, ‘kendimi değersiz hissediyorum, ‘kimse beni sevmiyor gibi….

 

3.Özgüvensizliği giderebilirsiniz. NLP teknikleriyle eski alışkanlık kalıplarınızı kırabilir, tekrarladığınız tekniklerle yeni alışkanlık kalıpları oluşturabilirsiniz.

 

4.İnanç sisteminizin bir çok etkileşim seviyeleri vardır. İnancınızı şekillendiren üç adım: Fizyolojiniz, odak noktanız, dil kalıbınızı nasıl kullandığınız ve yorumladığınızdır. Odağınız neredeyse, yaratıcı enerjinizde o yöne doğru akacaktır!

 

5.Değerleriniz ve inançlarınız tutumlarınızı şekillendirir. Eylem göstermenizi engelleyen, sizi hedefiniz doğrultusunda geri çeken her neyse bunu yenebilirsiniz. Negatif kodlamalarınızı kişisel inanç sisteminizde oluşturduğunuz alışkanlık kalıplarınızı değiştirdiğinizde, direk adım atabilir, hayatınızdaki istenilen değişimi yaratabilirsiniz.

 

6.Hayatınızda olumlu sonuçlar elde etmek istiyorsanız emin adımlarla ilerleyerek, istekleriniz konusunda net olmalısınız. Fakat bir çok insan bu önemli adımı geciktirmekteler, çünkü eylem göstermemek için bir sürü mazeretleri vardır.

 

7.İletişimde uyum güven ve empati kurmak, insanlarla iletişimde uyumu yakalamak için iletişimde bulunduğunuz kişinin beden diline uyum sağladığınız takdirde uyumu yaratabilirsiniz. Aynalama teknikleriyle kişilerle bire bir istenilen sonuçları elde edebilirsiniz.

 

 

8. Amacınıza tutkuyla bağlıysanız her şey mümkündür. Her insanın yaratılışında gerekli olan potansiyel mevcuttur, tasavvur ettiğiniz her şeyi elle alabilir ve gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yeterki amacınıza tutkuyla yaklaşın ve eylem gösterin, çünkü eylemsiz başarı, başarı değildir.

 

9. Başarıyı elde etmenin en kısa yolu başarıyı elde etmiş kişileri moddellemektir. Hızlı adımlarla ilerlemek istiyorsanız, hedeflerine başarıyla ulaşmış olan kişilerin ayak izlerini takip edebilirsiniz.

Sizin modeliniz kim olabilir?

 

10. Gerçekten ne istiyorsunuz? İsteğiniz doğrultusunda kesin ve net olun, bilinç altınızdaki siz, bilinçli zihninizdeki sizle uyum sağlıyormu?

 

Lütfen Formu doldurunuz ve Bizim ile iletişime geçiniz0544 743 52 53

FORM İçin BURAYA TIKLAYINIZ