Arayın: 0535 066 71 72

Hakkımızda

 

AteşmanEKİP, 2004 yılında yaşam koçu "Joel Osteen" ve Amerikalı bir eğitimci olan "Ed Smith'in" eğitimlerine katılarak "Evlilik ilişki Koçluğu" hizmetine başlayan, Cüneyt Ateşman ile hizmet hayatına başladı.

Çeşitli araştırma ve eğitimlerden sonra, 2009 yılında NLP ve Koçluk eğitimleri ile kendilerini geliştiren Ateşmanl 2010 yılında NLP Trainer olarak sertifika eğitimlerine başlamışlardır. 2011 yılında kendisini "Antony Robbins"in eğitimleri ile daha da geliştiren Cüneyt Ateşman, ortak projelerin başarısından sonra, 2011 Haziranında AteşmanEKİP Uluslararası Danışmanlık ve Koçluk Eğitim Enstitüsü'nü resmi olarak kurmuştur.

Kuruluşundan itibaren hızla büyüyen ve EKİP ruhunu dahada geliştiren Enstitü, Online DVD Seminerleri ile Türkiye'nin bir çok ilinde uzman adaylarına ulaşmaktadır.

Her geçen gün, bilgi ve eğitim standartlarını yükseltmeye devam eden ekip, Seminer alan uzmanlarının "kişisel farkındalık" seminerleri almasını şart koşarak öncelikle uzman adaylarının kendi hayatlarında başarıyı yakalamalarına destek olmaktadır.

Enstitü, aynı zamanda Dünya'da ki bir çok eğitimi takip etmesi sonucu güncel bilgiler ve çalışmalarla hizmet hayatına devam etmektedir.

Aynı zamanda evlilik ve ilişki koçluğu çalışamları ile boşanma arifesine gelmiş bir çok çifte ilişkilerini düzenlemeleri konusunda yardımcı olmuştur.

 

0544 743 52 53